Thalasso & Spa
Starlight Thalasso & SPA merkezi yaklaşık 6000m² kapalı alana kurulmuş olup, son derece farklı mimari tarzıyla değişik konseptlerde hizmet vermektedir. İki bölümden oluşan Thalasso-SPA merkezinin birinci bölümünde Türk Hamamı geleneği ikinci bölümde Hürrem Sultan Kompleksi sizi karşılar.

Relax Türk Hamamı kese öncesi dinlenme, toksin atımı ve rahatlama için büyülü bir atmosferdir. Kese uygulaması için ayrı bir bölüme geçilir. Hürrem Sultan Kompleksi’nde sizi Tepideryum ve her mevsimi yaşatan bu koridordaki odalar, Aroma Therapy Buhar Odası, Tuzlu Buhar Odası, Bio Sauna, Fin Saunası, Rus Saunası, Kar Çeşmesi, Şok Havuzu, Macera Duşu, Kova Duşu gibi duş seçenekleri bulunmaktadır.

Thalasso Spa havuzu 750 m açıktan 55 m derinlikten merkeze getirilen deniz suyu ısıtılarak, Thalasso havuzu ve havuz çevresinde özel dizayn edilmiş odalarda son teknoloji ekipmanlarıyla tedaviler gerçekleştirir. Jet duş, Afüzyon, Balneo üniteleri, deniz suyu tedavilerini destekleyici ürünlerle yapılan sargılama odaları da mevcuttur. 
Ayrıca cilt bakım odaları, masaj odaları ve VIP masaj odalarımızda müzik sistemi, duş, lavabo, soyunma dolapları ve klima sistemi mevcuttur. 

Thalasso merkezimizde yapılan bakımların iyileştirici etkilerinin kan dolaşımı, sinir sistemi, uykusuzluk, sindirim sistemi, romatizma rahatsızlıkları gidermek, zayıflama, vücudu şekillendirmeye yönelik, hem ruhsal hem bedensel amaçlara yönelik kişiye özel tedavi uygulamaları ve program seçenekleri mevcuttur.

Thalasso & SPA merkezi Hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın...

E-BÜLTEN
BİZİ TAKİP EDİN
VK93018
MENUmenu buton