Kurumsal

KURUM KÜLTÜRÜ

VİZYONUMUZ

“World of Sunrise” çatısı altında Antalya’nın en gelişmiş Kongre ve Spa ünitelerinin, doğa ile en güzel şekilde kaynaştığı, yörede bu alanlarda bir ilk olma yolunda markalaşarak ülkesinde ve dünyada isminden söz ettiren, yeniliklerin, yaratıcı düşünce ve fikirlerin maksimum misafir memnuniyetini sağladığı, kalitesini giderek arttıran bir kurumdur.

MİSYONUMUZ

Misafirlerimizi Starlight ayrıcalığını hissettiren, mükemmel hizmet anlayışımızla karşılarız. İsmimize duyulan güven, kongre ve toplantı turizminde de bizi ve misafirlerimizi gururlandırır. Yarattığımız istihdamın yanı sıra hijyene ve çevreye olan duyarlılığımız, sektörümüze ve ülkemize önemli bir katkı sağlar.

ORTAK DEĞERLER

Ahlak
Yasalar, genel ahlak kuralları ve kurumsal çıkarlarımız doğrultusunda her zaman dürüst davranmak
Sorumluluk
Yaptığımız işlerde konuyu ve etkilerini bütünüyle görmek, insiyatif almak ve sonuçlarını üstlenmek
Adalet
İnsanlara eşit değil, hak ettikleri gibi adil davranmak
Kararlılık
Kurumsal hedeflere odaklanmış bir şekilde sonuca ve amaca yönelik davranabilmek. Gereken kararları sürüncemede bırakmamak
Değer bilme ve saygı
İnsan ve emek kıymetini bilerek, geleceğin geçmişten geldiğini unutmamak.
Olgunluk ve alçakgönüllülük
Hatalarımızı ve ihmallerimizi kabul edebilmek, öğrenmeye ve öğretmeye açık, azimli ve önyargısız olmak
Olumlu yaklaşım
Sorunları fırsata dönüştürebilmek ve çözüme taşıyabilmek
Öz Güven
Gerçekçi, tutarli ve dengeli bir yaklaşım içinde ortak gücümüze inanmak
Takım çalışması
İşbirliği yapmak, bilgiyi paylaşmak, herkesin kendisine özgü beceri ve bilgisine güvenmek
 


KALİTE POLİTİKAMIZ

 • Uluslararası standartlar doğrultusunda ve Kalite Yönetim Sistemi anlayışımızla, her zaman daha iyisini yapabileceğimiz inancıyla kendimize ‘sürekli iyileştirmeyi’ amaç edinmiş bir kurumuz.
 • Misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, kaliteli servis anlayışımızdan asla ödün vermemeyi hedefleriz.
 • Ekip çalışmasına ve eğitime verdiğimiz önem, oluşturduğumuz yönetim, iletişim ve paylaşım mekanizmaları, huzurlu çalışma ortamımız, birbirimize ve ürettiğimiz hizmete
 • sevgi, saygı ve güven; çalışanlarımızın da misafirlerimiz kadar kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlamak amacımızdır.
 • Yurt içinde ve dışında doğru tanıtım yöntemleri ve uzun vadeli planlarla hedeflere ulaşmayı ve başarıları yeni pazarlara taşımayı hedeflemekteyiz.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

 • Ülkemizde yürürlükte olan çevre ile ilgili kanun, yönetmelik, mevzuat ve düzenlemelere uyarak, tüm gereklilikleri eksiksiz yerine getirmeyi hedeflemekteyiz.
 • Faaliyetlerimizi yürütürken çevreye etkilerini tespit edip olumsuz etkileri, olası tehlikeleri ve atıklarımızı kontrol altına alarak doğal kaynakların kullanımını, enerji tüketimini, hava,su ve toprak kirlenmesini en aza indirgemek için gerekli önlemleri almayı benimsemiş bir kurumuz.
 • Çevre sorunları insanlardan kaynaklanan sorunlardır. İnsanların çevre konusunda doğru davranışlar kazanabilmesi ve bu doğrultuda eğitilmesi büyük önem taşımaktadır. STARLIGHT CONVENTION CENTER THALASSO & SPA otel olarak, çevre korumacılığını kendi işletmemizden başlatırsak bu yönde yapılacak çalışmalara da katkıda bulunmuş oluruz.
 • STARLIGHT CONVENTION CENTER THALASSO & SPA olarak amacımız 'Çevre Yönetim Sistemi'nin korunması ve iyileştirilmesi ile gelecek nesiller, insanlık ve sürdürülebilir turizm hareketi için daha sağlıklı ve güvenli çevre koşullarını sağlamaktır.

GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

 • Misafirlerimizin beklentilerini karşılayan güvenle tüketilecek ürünleri, gıda mevzuatı ve yasalara uygun olarak yüksek kalitede sunacağız.
 • Tüm süreçlerimizi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi çerçevesinde sürekli iyileştirip geliştirerek ilerleme ve büyüme sağlayacağız.
 • Ürünlerimizin kalitesinde önemli rol oynayan gıda hijyeni ve güvenliği gibi faktörlerin ön  planda tutulmasını benimseyeceğiz.
 • İşletmemizde hammadde alımı, depolanması, hazırlanması ve sunum aşamalarında gıda  güvenliği ve hijyen standartları, çalışan tüm personel tarafından bilinçli olarak uygulanmaktadır. Personelimizin bilinç düzeyinin artırılması ve sistemin devamlılığının sağlanması için eğitimin sürekliliğine önem vereceğiz.

 
E-BÜLTEN
BİZİ TAKİP EDİN
VK93018
MENUmenu buton